SPECIALIST in Fonduri Europene

    Program birou: 6h/zi, 4 zile/saptamana si a 5-a zi – work from home.

    Salariu pana la 10.000 lei (salariu fix, bonusuri, beneficii) plus prime de succes, procent din suma finantata.

    Locatie centrala – zona Victoriei

    Posturi disponibile: 2

    Incarca CV-ul completand formularul sau trimite pe adresa de email: hr@lacedo.ro

    0743 888 887

    Responsabilitati:

    Monitorizarea constanta a surselor de finantare, analiza programelor lansate si identificarea oportunitatilor eligibile cu proiectele firmei

    Intocmirea documentatiei specifice prevazute de legislatia in vigoare si verificarea concordantei cu ghidul solicitantului si cu ordinul de cheltuieli eligibile

    Urmarirea calendarului si evaluarea criteriilor de eligibilitate

    Consultanta in implementarea si managementul proiectelor castigatoare

    Cerinte:

    Experienta minim 3 ani in firma de consultanta Fonduri Europene, departamente finantare, institutie publica afiliata Fondurilor Europene

    Foarte bune cunostinte ale oportunitatilor de finantare din Fonduri Europene si a conditiilor de eligibilitate

    Constituie avantaj experienta in proiecte pentru IMM-uri aprobate cu succes